Interim Management

…aneb jak dostat firmu z potíží

Interim manažer převezme řízení klíčového projektu (firmy) a ve většině případech se po dohodě s vedením stává Executive Interim Director, který po dokončení úkolu ukončí ve firmě svoje působení.

Může se jednat o projekt vyžadující speciální znalosti a zkušenosti, které nemají manažeři daného subjektu anebo nastává situace, kdy je potřeba ukázat správnou a efektivní cestu řízení společnosti.

Ilustrativní obrázek projekt managment

„STRATEGY DEVELOPMENT – CHANGE MANAGEMENT – PSYCHOLOGIE – KOMUNIKACE – MOTIVACE“
jsme schopni nastavit, zavést The Performance Management Journey a udržet WORK-LIFE BALANCE a současně, implementovat úspěšně, unikátní strategii, která podniku umožní přežít a dosáhnout konkurenceschopnost, přinášející odpovídající ekonomický efekt.“

– uvádí CEO Ing. Simona Myslikovjanová, Ph.D., MBA, MBE

Restarty subjektů

Jak poznat, že se Vaše firma ocitla na rozcestí a je třeba uvažovat o jejím oživení?

Nejčastější indikátory „samospádného fungování firmy“

  • o firmě není delší dobu na trhu slyšet
  • nabídka produktů nevykazuje žádnou inovaci
  • segment zákazníků je stále stejný
  • zaměstnanci jsou pasivní a nemají dostatečnou motivaci
  • neexistuje vize dalšího rozvoje firmy, resp. nikdo se zaměstnanců vizi nezná
  • firma se více zabývá svojí historií než budoucnost
  • řeší se spíše argumenty, proč něco neudělit než naopak

Restart firmy? Často nevyhnutelný krok k oživení.

Kontaktujte nás a Vaše firma se stane na trhu výjimečná a jedinečná.

Reference od klienta

„Simono, jsem rád, že jsem do Vás investoval finance i pracovní čas, který se mnou trávíte a nastavujeme procesy. Smekám klobouk, jak jste dokázala zhodnotit současnou situaci provozu, vlastně celého hotelu a poté zjistila pracovní klima zaměstnanců. Netušil jsem, jaký vliv to má na další krok.

Co se týká nastavení Standardů kvality, velký palec nahoru. Nyní jsem si vědom, proč jste si chtěla zjistit současný stav. Vše funguje tak jak má, a já vůbec nemusím zvedat hlas či nadávat. A vy jste je dokázala za poměrně krátkou dobu hospodařit a mě vyšetřit peníze. Jak to děláte? Oni Vás poslouchají na slovo. Jste neskutečně energická, chytrá a zabijácky chytrá dáma.

Dovolte mi tímto projevit maximální spokojenost s Vámi a již nyní se těším na pokračování v nastavování procesů.

Závěrem bych chtěl napsat Vám i ostatním subjektům jediné: „SVĚŘIT SE DO RUKOU PROFESIONÁLKY S TAKOVÝMI ZNALOSTMI, DOVEDNOSTMI A DLOUHOLETOU PRAXÍ JE OPRAVDU SKVĚLÉ“.

P.S.: Přijměte prosím pozornost ode mne, možná takový malý vánoční dárek: „na mém hotelu již máte otevřen účet na mou osobu. Využijte ho prosím. Na odlehčenou: „A už Vás budu poslouchat, nebudu odmlouvat a skákat Vám do řeči /ztrácíme tím čas :D“

Děkuji VK

Domluvte si řešení na míru a zlepšete svůj business!

Domluvte si řešení na míru